Prekių pristatymas


UAB "Buitenė" parduodamos prekės yra naujos, nenaudotos, originalioje pakuotėje. Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 1- 3 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo į UAB "Buitenė" banko sąskaitą. Pirkinius atsiimant mūsų parduotuvėse, galite sutaupyti, t.y. nemoketi papildomai už prekės pristatymą. Jei pageidaujate pirkinį gauti Jūsų nurodytu adresu, prašome su mumis susisiekti, susitarsime dėl būtent Jūsų atveju taikomos pristatymo kainos (galimas ir nemokamas siuntimas).
Preliminari smulkios buitinės technikos pristatymo kaina Lietuvoje (siuntimo įkainiai į Kuršių Neriją suderinami atskirai): 4,50 €/vnt., preliminari stambios buitinės technikos pristatymo kaina apie 9 - 12 €/vnt. Susisiekite su mumis, - rasime Jums naudingiausią sprendimą.

Atvežęs prekę reikia apžiūrėti ir įsitikinti ar nėra išorinių defektų.

Jūsų pirkiniui išrašysime pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą faktūrą). Pasirašyti pirkimo dokumentai, tai įrodymas, kad tvarkingos prekės buvo pristatytos būtent Jums. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įvardinti prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes,nes priešingu atveju yra laikoma, kad gautos prekės yra nepriekaištingos būklės.